KALENDER 2016
OPAFS sommarutställning, Ponny - Örsta kulle, Kumla, 18/6
KALENDER 2015
Miniatyrutställning - Örebro, 22 - 23/8
Miniatyrutställning - Falun, 30 - 31/5
KALENDER 2014
Arabutställning - Näsbyholm. 7 - 8/6
OPAFS sommarutställning, Ponny - Örsta kulle, Kumla, 14/6
Welshutställning - Salsta Gård, Eskilstuna. 29/6
Terrängträning - Segersjö. 3/7
KALENDER 2013
Arabutställning - Näsbyholm. 15 - 16/6
Welshutställning - Salsta Gård, Eskilstuna. 30/6
Arabutställning - Grevagården, Skövde. 6/7
OPAFS sommarutställning, Ponny - Örsta kulle, Kumla, 10/8
Frieserpremiering - Vetlanda. 31/8 - 1/9
KALENDER 2012
Welshutställning - Salsta Gård, Eskilstuna. 30/6
Arabutställning - Blommeröd. 7 - 8/7
Arabutställning - Näsbyholm. 28 - 29/7
EVANGEMANG 2011
OPAFS vinterutställning, Ponny - Hagaby ridklubb, Kumla. 5/3.
Welshutställning - Örebro Fältrittklubb. 9 - 10/4.
Arabutställning - Blommeröd. 2 - 3/7.
Fjordhäst SM - Örebro Fältrittklubb. 8 och 10/7.
Welshutställning - Salsta gård, Eskilstuna. 9/7.
OPAFS sommarutställning, Ponny - Örebro Fältrittklubb, 21/8.
EVANGEMANG 2010
Distanstävling - Svennevad, Pålsboda. 5/6.
Turbo star international cup - Näsbyholm. 13/6.
Welshutställning - Salsta gård, Eskilstuna. 20/6
Svenska Arabriks - Halmstad. 31/7 & 1/8
Angloarab riks - Örebro Fältrittklubb, 8/8
Ponnyutställning - Hagaby, Kumla. 14/8
New forest riks - Örebro Fältrittklubb. 21/8
EVANGEMANG 2009
Hingstvisning - Strömsholm. 1/4.
Arabutställning - Örsta kulle, kumla. 6/6.
Strömsholmstävlingarna (söndagen) - Strömsholm. 7/6.
Nationella hopptävlingar - Örebro Fältrittklubb. 12 & 13/6.
Hopptävling - Latorp, Örebro. 2/7.
Hopptävling - Örsta kulle, Kumla. 24/7.
New Forest SM - Örebro Fältrittklubb. 25 & 26/7.
Welshriks - Salsta Gård, Eskilstuna. 9/8.
Ponnyutställning - Kvinnerstaskolan, Örebro. 15/8.
Fälttävlan - Örebro Fältrittklubb. 13/9.
OPAFS sommarutställning, Ponny - Örsta kulle, Kumla, 18/6
KALENDER 2015
Miniatyrutställning - Örebro, 22 - 23/8
Miniatyrutställning - Falun, 30 - 31/5
KALENDER 2014
Arabutställning - Näsbyholm. 7 - 8/6
OPAFS sommarutställning, Ponny - Örsta kulle, Kumla, 14/6
Welshutställning - Salsta Gård, Eskilstuna. 29/6
Terrängträning - Segersjö. 3/7
KALENDER 2013
Arabutställning - Näsbyholm. 15 - 16/6
Welshutställning - Salsta Gård, Eskilstuna. 30/6
Arabutställning - Grevagården, Skövde. 6/7
OPAFS sommarutställning, Ponny - Örsta kulle, Kumla, 10/8
Frieserpremiering - Vetlanda. 31/8 - 1/9
KALENDER 2012
Welshutställning - Salsta Gård, Eskilstuna. 30/6
Arabutställning - Blommeröd. 7 - 8/7
Arabutställning - Näsbyholm. 28 - 29/7
EVANGEMANG 2011
OPAFS vinterutställning, Ponny - Hagaby ridklubb, Kumla. 5/3.
Welshutställning - Örebro Fältrittklubb. 9 - 10/4.
Arabutställning - Blommeröd. 2 - 3/7.
Fjordhäst SM - Örebro Fältrittklubb. 8 och 10/7.
Welshutställning - Salsta gård, Eskilstuna. 9/7.
OPAFS sommarutställning, Ponny - Örebro Fältrittklubb, 21/8.
EVANGEMANG 2010
Distanstävling - Svennevad, Pålsboda. 5/6.
Turbo star international cup - Näsbyholm. 13/6.
Welshutställning - Salsta gård, Eskilstuna. 20/6
Svenska Arabriks - Halmstad. 31/7 & 1/8
Angloarab riks - Örebro Fältrittklubb, 8/8
Ponnyutställning - Hagaby, Kumla. 14/8
New forest riks - Örebro Fältrittklubb. 21/8
EVANGEMANG 2009
Hingstvisning - Strömsholm. 1/4.
Arabutställning - Örsta kulle, kumla. 6/6.
Strömsholmstävlingarna (söndagen) - Strömsholm. 7/6.
Nationella hopptävlingar - Örebro Fältrittklubb. 12 & 13/6.
Hopptävling - Latorp, Örebro. 2/7.
Hopptävling - Örsta kulle, Kumla. 24/7.
New Forest SM - Örebro Fältrittklubb. 25 & 26/7.
Welshriks - Salsta Gård, Eskilstuna. 9/8.
Ponnyutställning - Kvinnerstaskolan, Örebro. 15/8.
Fälttävlan - Örebro Fältrittklubb. 13/9.